Generalne porządki? Zamów profesjonalne pranie tapicerki – Kraków i okolice

T.Z 30-03-2022

Generalne porządki? Zamów profesjonalne pranie tapicerki – Kraków i okolice

 

Kompleksowe usługi prania tapicerki meblowej, czyszczenia dywanów i wykładzin warto zlecić zaufanej firmie, która dysponuje profesjonalnym sprzętem. Doświadczenie pracowników i dobrze dobrane środki chemiczne, gwarantują skuteczne wypranie tapicerki fotela, sofy lub rozkładanej wersalki. Gdzie w Krakowie zlecić tego typu usługi? Jakie meble można czyścić na mokro? Ile kosztuje pranie tapicerki w Krakowie?

Generalne porządki w domu – pranie tapicerki Kraków

Zamawiając pranie tapicerki w Krakowie, znacznie ułatwisz sobie sprzątanie. Tradycyjnie w okresie przedświątecznym wiele osób stara się zrobić generalne porządki w domu, ogrodzie i garażu. Wielkie sprzątanie nie ominie żadnego zakątka domu. Czyszczenie dywanu, wykładziny, a także mebli tapicerowanych na mokro przynosi wyśmienite rezultaty. Niezwykle skuteczna i wydajna jest metoda z wykorzystaniem urządzeń natryskowo-ekstrakcyjnych do czyszczenia w domu lub firmie klienta. Najbardziej popularne maszyny w tej branży są oznaczone logo Kärcher. Nie mniej wydajnie pracują odkurzacze piorące Numatic i Santoemma. Wszystkie wymienione marki są powszechnie wykorzystywane przez firmy świadczące profesjonalne pranie tapicerki kraków.

Generalne porządki? Zamów profesjonalne pranie tapicerki – Kraków i okolice

Czyszczenie ekologicznymi środkami piorącymi marki Kärcher

Wydajne odkurzacze piorące skutecznie realizują pranie powierzchni tapicerki dzięki zastosowaniu odpowiednich środków czyszczących. Firma DywanSzop.pl – pranie tapicerki Kraków wykorzystuje do tego celu ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia, oryginalne produkty Kärcher. Mocne zasysanie wody, w której znajdują się zanieczyszczenia, skutecznie usuwa brud i pozostawia tkaninę tylko lekko wilgotną na powierzchni. Natryskiwana woda ze środkiem piorącym nie wsiąka w głąb dzięki mocnej ekstrakcji wydajnych odkurzaczy piorących.  

Jakie meble można wyczyścić na mokro? Obicia z miękkiej pianki meblowej pokryte tkaniną tapicerską praktycznie na wszystkich meblach można poddać profesjonalnemu praniu. Tapicerka na krzesłach (siedzisko i oparcie), pufach, fotelach po pewnym czasie jest naturalnie zabrudzona, zakurzona i traci swoją sprężystość. Pranie pomaga odzyskać tapicerce świeżość i pierwotny wygląd. Podobny efekt można uzyskać po czyszczeniu rozkładanej wersalki, sofy lub narożnika w salonie.

Ile kosztuje pranie tapicerki z dojazdem w Krakowie?

Firma DywanSzop.pl – pranie tapicerki Kraków realizuje usługi z dojazdem. To wygodne dla klientów, którzy mieszkają zarówno w Krakowie, jak i w pobliskich miejscowościach. Można także przywieźć dywan lub poduchy z kanapy i foteli do czyszczenia na miejscu w zakładzie. Cennik poszczególnych usług dotyczących mebli znajduje się na stronie.

Zamawiając kompleksowe pranie tapicerki samochodowej w Krakowie, trzeba liczyć się z wydatkiem od 250 zł do 350 zł. Ostatecznie cena jest ustalana na miejscu i zależy od stopnia zabrudzenia. W skład pełnego czyszczenia auta z praniem tapicerki w kabinie wchodzą: fotele, podłoga, boczki na drzwiach, a także dodatkowo bagażnik. Cena będzie bliższa dolnym widełkom, jeżeli zamówisz wyczyszczenie samych siedzeń.