Tinder - czym jest i czy warto go instalować?

Klara Łojek 12-05-2022

Tinder jest najczęściej używaną aplikacją randkową na świecie. Idealnie sprawdzi się osobom, które w życiu codziennym nie mają czasu na imprezy lub pracują zdalnie i nie mają możliwości poznania nowych ludzi. Ideą Tindera jest to, że dwoje nieznajomych może się znaleźć, nawet jeśli mieszkają w różnych miastach lub stanach, które są od siebie oddalone. To aplikacja do znajdowania osób, które lubią to samo, co Ty.

Jak korzystać z aplikacji?

Tinder to aplikacja randkowa, która dopasowuje użytkowników na podstawie przesuwania ich profilów w lewą lub w prawą stronę. Celem aplikacji jest znalezienie następnego potencjalnego przyszłego partnera, przeglądając luźno sklasyfikowane zdjęcia innych użytkowników. Jest zbudowany na algorytmie, który oblicza poziom zgodności między dwojgiem ludzi, które są ze sobą dopasowane. Sparowane osoby mogą ze sobą czatować, rozmawiać przez kamerkę, a następnie spotkać się w realnym świecie. Jeśli dana para Ci nie odpowiada, możesz usunąć ją jednym kliknięciem. Za nieodpowiednie zachowanie druga osoba może zostać także zgłoszona.

Tinder - czym jest i czy warto go instalować?

Dla kogo jest Tinder?

Aplikacja Tinder została stworzona dla osób o intensywnym życiu, które chcą pominąć wszystkie małe rozmowy i znaleźć niezawodny sposób na uzyskanie jakościowego dopasowania w jak najkrótszym czasie.

Podobnie jak Facebook czy Twitter, Tinder jest stworzony dla wszystkich płci, seksualności, grup wiekowych i ras. Nie pyta ludzi o ich wykształcenie ani przedział dochodowy (choć te rzeczy można określić w szczegółach profilu). To najlepsze miejsce do spontanicznego poznawania nowych ludzi.

Czy warto go instalować?

Za pomocą Tindera użytkownicy mogą znaleźć osoby, które lubią w swoim otoczeniu i nawiązać z nimi kontakt. Wiele różnych osób korzysta z Tindera każdego dnia - studenci, którzy chcą wyjść na randkę lub nawiązać kontakt z innymi dostępnymi osobami; nastolatkowie ciekawi świata lub nieświadomi dowcipów społeczeństwa; rozwiedzionych dorosłych, którzy nigdy więcej nie chcą doświadczyć kolejnego rozczarowania. Tak czy inaczej, Tinder stał się miejscem, w którym można zaspokoić wszystkie Twoje randkowe potrzeby: flirty, randki – co tylko chcesz!