Bogata oferta warszawskiego sklepu z winami

Anna Kazimierowicz 05-05-2021

Whisky and Wine Place to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Jest to wyjątkowy lokal z niesamowitą atmosferą, w którym można delektować się szlachetnymi trunkami alkoholowymi i rozkoszować się cygarem. Poza samodzielną degustacją i zakupem wyśmienitego trunku dla siebie, znajdziesz tutaj wiele pomysłów na prezenty, nie tylko te alkoholowe. Sklep znajduje się na terenie Warszawy, ale zamówienia są bez problemu dostarczane na terenie całej Polski. Już dzisiaj spróbuj jednego z setek pysznych win, oferowanych przez ten niezwykły sklep.

Alkohole z całego świata

Dumą lokalu jest szkocka whisky Single Malt, ale w ofercie znajduje się ponad 1000 rodzajów whisky z całego świata! Spróbować można również wyśmienite wina sprowadzane zarówno z najpopularniejszych lokalizacji - Francja, Włochy i Hiszpania, jak i z tych mniej znanych miejsc, jeśli chodzi o wina – Gruzja, Niemcy, Węgry, Australia, RPA, Nowa Zelandia, Argentyna i wiele, wiele innych. Wydaje się, że żaden inny sklep z winami w Warszawie, a być może nawet w całej Polsce, nie ma tak bogatej oferty. Whisky and Wine Place cieszy się także największą w Polsce kolekcją szampanów. Ma w swojej ofercie butelki od ponad 80 producentów, w tym z najbardziej znanych domów szampańskich na świecie, ale wspiera też mniejsze, butikowe marki. W sklepie nie zabrakło też innych trunków – armaniaki, koniaki, tequilla, rumy, wódki, brandy – to tylko przykłady. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Degustacje indywidualne i grupowe

Whisky and Wine Place oferuje nie tylko sprzedaż alkoholi, ale także degustacje – indywidualne lub grupowe. Indywidualna degustacja sprawdzi się dla osób zainteresowanych tą tematyką. Wystarczy wykupić zaproszenie i można wziąć udział w degustacji. Jeśli masz w swoim gronie więcej pasjonatów i miłośników szlachetnych trunków, możesz wynająć cały lokal w celu organizacji degustacji dla całej grupy. Rodzaj alkoholu, wybór trunków i dobór tematyki jest kwestią indywidualną i zawsze odpowiednio dostosowaną do oczekiwań klienta. Oczywiście istnieje również możliwość zorganizowania cateringu lub prezentów dla uczestników degustacji. Jeśli nie wiesz, jak najlepiej zorganizować dane wydarzenie, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników sklepu, który jak widać, funkcjonuje nie tylko jako sklep.

Upominki na specjalne okazje

Sklep Whisky and Wine Place oferuje także pomoc w stworzeniu idealnego prezentu, który będzie świetnym rozwiązaniem, np. w ramach podziękowania za współpracę klientowi lub współpracownikowi. Indywidualnie wybrana butelka ulubionego alkoholu to zawsze najlepszy upominek. Każdy kosz upominkowy jest unikatowy, a jego skład można dobrać według indywidualnych potrzeb. Poza alkoholem, mogą znajdować się w nim inne, najwyższej jakości produkty, takie jak: kawa, herbata, słodycze, cygara oraz specjalistyczne szkło degustacyjne. Można dołączyć kartkę z życzeniami, wykonać specjalny grawer lub nawet dobrać indywidualnie wstążki i opakowanie. 

 

Partnerem artykuł€ jest Whisky and Wine Place - sklep z winami Warszawa.

 

Bogata oferta warszawskiego sklepu z winami