Serwis i dealer samochodów premium z Warszawy VCentrum – kompleksowe usługi!

Klara Masłowska 25-06-2021

Profesjonalne usługi serwisowe dla samochodów klasy premium to konieczność, która pozwala zaoszczędzić wiele czasu, nerwów i pieniędzy. Serwis VCentrum jest miejscem, które je zapewnia. Oferuje on w pełni fachowe wsparcie techniczne dla takich marek jak Volvo, Audi, BMW, Mini, Porsche, BRABUS, Mercedes-Benz, Volkswagen i Land-Rover. Dlatego też właściciele samochodów powyższych marek mogą być spokojni o jakość świadczonych usług. Co ważne, VCentrum to dużo więcej niż serwis aut luksusowych i premium. Na co konkretnie mogą liczyć klienci serwisu?

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, hamownia i chip-tuning

VCentrum posiada dwa serwisy samochodów premium. Pierwszy mieści się niedaleko siedziby TVP na ulicy Woronicza 19 w Warszawie (serwis Audi, Volkswagen, Volvo). Drugi natomiast zlokalizowany jest na ul. Powsińskiej 69/71 (Serwis BMW, Porsche, Land Rover, Mini, Mercedes-Benz BRABUS). W wyspecjalizowanych warsztatach właściciele samochodów marek luksusowych i premium mogą zgłaszać się zarówno na przeglądy gwarancyjne, jak i na przeglądy pogwarancyjne.

Co istotne, serwis VCentrum wyposażony jest w nowoczesną hamownię umożliwiającą jednoczesne sprawdzenie obu osi pojazdu, co jest kluczowe w przypadku samochodów z napędem na cztery koła. Ponadto tego typu hamownia pozwala na dokonanie gruntownych analiz mocy, dynamiki i spalania auta.

Oprócz tego serwis oferuje profesjonalny chip-tuning, który może znacząco zwiększyć moc i wydajność silnika. To jednak nie wszystko, bo w VCentrum można także zrobić przegląd techniczny samochodu, firma prowadzi bowiem również stację kontroli pojazdów (ul. Powsińska 67/71).

Serwis i dealer samochodów premium z Warszawy VCentrum – kompleksowe usługi!

Auto detailing VCentrum

Serwis samochodów to tylko jedna z wielu usług realizowanych przez VCentrum. Wraz z nim firma oferuje także full service pielęgnacyjny, czyli auto detailing. Jest to usługa, która obejmuje m. in. profesjonalne czyszczenie i kosmetykę karoserii, pranie wnętrza auta, renowację skórzanych tapicerek, a także nakładanie specjalnych powłok ochronnych na lakier, wrapping (oklejanie auta), lakierowanie, usuwanie wgnieceń oraz zabezpieczanie felg powłoką ceramiczną.

Wynajem długo i krótkoterminowy

Ciekawą ofertą firmy jest również wynajem samochodów luksusowych – zarówno wynajem długoterminowy, jak i wynajem krótkoterminowy. Co ważne, firma oferuje naprawdę ciekawe samochody na wynajem, takie jak np. Tesla 3 Performance, Mercedes AMG 45S 4MATIC+ czy Volvo XC40. VCentrum posiada także ofertę samochodów zastępczych, które można otrzymać w przypadku likwidacji szkód komunikacyjnych.

Odkup i sprzedaż samochodów premium VCentrum

VCentrum to także salon samochodów luksusowych i premium, w którym można kupić w bezpieczny sposób samochody z wyższej półki oraz auta luksusowe. Przy czym firma oferuje profesjonalne wsparcie w kwestii finansowania zakupu samochodu w postaci korzystnego leasingu lub kredytu. Natomiast dla właścicieli samochodów premium czy aut luksusowych, którzy chcą sprzedać swoje pojazdy, VCentrum może zaoferować szybką i bezpieczną transakcję w postaci bezpośredniego odkupu pojazdu lub pośrednictwa w znalezieniu nabywcy.