Jakie atrakcje zapewnić na festynie firmowym?

Klara Mąka 24-08-2021

W zasadzie atrakcje na imprezy firmowe są jej nieodłącznym elementem. To one wpływają na to, czy dane wydarzenie będzie udane czy też nie. Obecnie na rynku znajduje się wiele firm eventowych, specjalizujących się w organizowaniu tego typu wydarzeń, oferując kompleksowe usługi od transportu, montażu po zapewnienie każdej osobnej atrakcji, jak i opieki nad nimi i uczestnikami zabawy. W zależności od potrzeb firmy występują różne ciekawe formy od gier i zabaw integracyjnych po atrakcje plenerowe. Czego zatem nie może zabraknąć na firmowym festynie?

Najbardziej pożądane atrakcje na imprezy firmowe

Jeśli na festyn firmowy pracownicy zaproszeni są ze swą rodziną to koniecznie zadbać o to, by atrakcje na imprezy firmowe dostosowane były także pod ich dzieci. Nie ma festynu rodzinnego bez dmuchańców. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie są jedną z najpopularniejszych atrakcji jakie znajdują się na festynach dla dzieci. Nie ma się co dziwić, atrakcja ta gwarantuje najmłodszym mnóstwo frajdy oraz daje się im zwyczajnie wyszaleć. Zabawa ta polega na skakaniu, wspinaniu się oraz zjeżdżaniu, czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej. Współcześnie zamki są tematyczne, co jeszcze bardziej zachęca dzieci do zabawy w nich. Kolejną atrakcją dla dzieci jest malowanie twarzy, w zasadzie to atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Dzięki umiejętności animatorów można przenieść się w wyjątkowy świat bajek bądź zwierząt, dzięki namalowaniu ich na twarzy. Kolejną festynową atrakcją są niewątpliwie karuzele oraz symulatory treningu pilotów. Jak można się spodziewać symulator przyciąga nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy zawsze marzyli o zawodzie pilota. To doskonały sposób na połączenie świetnej zabawy z aktywnym wypoczynkiem. Coraz częściej na imprezach plenerowych spotykane są trampoliny czy euro bungee. To atrakcja odpowiednia nie tylko dla małych, ale i dużych amatorów poszukujących mocnych wrażeń. To szansa na wysokie podskoki i salta, które zagwarantują nie tylko świetną zabawę, ale i dobrą kondycję każdego uczestnika.

Jakie atrakcje zapewnić na festynie firmowym?

Zabawne atrakcje dla dorosłych

Turnieje sportowe to niezwykle integrująca forma zespołu pracowników, którzy muszą złączyć wspólnie siły, by odnieść sukces. Gry takie jak unihokej, zrobing czy archery tags, zmuszają graczy do współpracy, zapewniają świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Świetne widowisko tworzą walki na wielkim napompowanym ringu, ubierając ogromne rękawice czy strój zapaśnika sumo. To ogromne śmieszne przedsięwzięcie, które nie wymaga zbyt siły czy umiejętności, ale niezbędny okaże się spryt i wytrzymałość. Fani piłki nożnej z pewnością nie przejdą obojętnie obok bramki celnościowej, przy której zdadzą sobie sprawę, że strzał w okienko to nie taka łatwa sprawa, szczególnie w dystansie 11 metrów. Dużą frajdę dorosłym sprawia symulator rodeo. To atrakcja dedykowana tylko tym odważnym. Do jazdy oprócz byka można zamontować inną figurę w zależności od wybranego produktu reklamowego. Na firmowy festyn zainwestować można także w wynajem mini golfa, który zgromadzi wszystkich swoich zwolenników.