Efektowne dodatki do eleganckiego stroju

Anna Kazimierowicz 06-12-2020

Efektowne dodatki do eleganckiego stroju

Elegancki strój wymaga od nas zarówno nienagannego wyglądu jeśli chodzi o dobranie poszczególnych części garderoby, jak również jest ważny w przypadku doboru dodatków. Dzięki nim nasz styl będzie pełny, ale również bardziej gustowny.

Efektowne dodatki do eleganckiego stroju

Torebka

Do pracy lub na spotkanie biznesowe, warto wybrać odpowiednią torebkę. Powinna być ona zarówno elegancka, jak również prosta. Sprawdzą się skórzane aktówki, ale również proste torby na ramię. Unikajmy bardzo krzykliwych torebek. Idealne są torebki na ramię mieszczące rozmiar A4. Można w nich zmieścić zarówno dokumenty, jak również nasze niezbędne akcesoria, takie jak kosmetyczka ze szminką, czy pudrem. Dekoracyjnymi elementami powinny być proste zapięcia na sprzączki, czy pasek o ciekawej fakturze. Dobrze, by torebka do pracy była w jednolitym kolorze.

Apaszka lub szalik

Jeśli nasza koszula lub bluzka jest elegancka, ale posiada dość duży dekolt, można go nieco przysłonić za pomocą prostej apaszki lub szalika o ciekawym wzorze. Kolor powinien być dobrany do reszty stroju, np. płaszcza lub żakietu. W przypadku czarnego garnituru świetna będzie apaszka o granatowym lub białym odcieniu. Elegancko zawiązana wokół szyi na pewno zastąpi nam biżuterię, a jednocześnie sprawi, że nasz strój będzie kompletny i stylowy.

Prosty pasek

Skórzany pasek może zaznaczyć naszą talię, jeśli mamy sukienkę lub będzie idealny w momencie, kiedy założymy proste spodnie biurowe i koszulę do kompletu. Będzie pięknym i prostym dodatkiem, dopełniającym nasz strój, ale nie zaburzającym całego dress codu. Sprawdzi się w wielu stylizacjach, dlatego warto w niego zainwestować.

Delikatna biżuteria

Drobny i lekko widoczny komplet biżuterii w postaci wisiorka i dobranych do niego kolczyków będzie wspaniałym dopełnieniem każdej stylizacji biurowej. Wisiorek może mieć ciekawy kamień bądź pięknie mieniące się cyrkonie. Taki zestaw, wraz z kolczykami na sztyft, zawsze dopełni nasz biurowy styl i będzie odznaczał się niezwykłą elegancją.

Więcej modowych porad znajdziemy na stronie: delecto24.pl