6 pomysłów na prezenty dla klientów

Anna Kazimierowicz 18-12-2020

Prezenty dla klientów to nie tylko miły gest, który warto rozważyć przed świętami. W ten sposób pokażesz, że rzeczywiście doceniasz współpracę. Znalezienie odpowiednich upominków stanowi jednak nie lada wyzwanie. Przygotowaliśmy  dla Ciebie kilka ciekawych propozycji!

Ozdobne pudełko z czekoladkami

Możesz wybrać eleganckie pudełko ze słodkimi i pikantnymi smakołykami. Warto ozdobić go świąteczną, satynową wstążką. Wielu producentów proponuje też zestawy z nadziewanymi pierniczkami. Zadbaj o to, by Twoja marka rzucała się w oczy. Umieść logo na folii lub napisz spersonalizowane życzenia na bileciku. 

Roślina do dekoracji biurka

Jeśli wiesz, że biurko Twojego klienta jest zalane dokumentami, artykułami biurowymi, stosami teczek i kopertami, podaruj mu sukulent w doniczce. W ten sposób poprawisz mu humor i ożywisz miejsce pracy. Połącz ten prezent ze spersonalizowaną notatką z podziękowaniem za współpracę i życzeniami bożonarodzeniowymi.

Elementy dekoracyjne są mile widziane w każdym biurze. Doskonale sprawdzą się tutaj roślinki, które pasują praktycznie do każdego wystroju. Poszukaj takich, które wymagają niewielkiej pielęgnacji. Pomyśl o sukulentach lub kaktusach.

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth

Jeśli Twój partner biznesowy, prowadzi aktywny tryb życia, wspomniany gadżet z pewnością przypadnie mu do gustu. Może go wziąć ze sobą na kemping, plażę, a nawet do grillowania w ogrodzie. Pamiętaj, by wybrać głośnik od sprawdzonego producenta.

Stylowy i praktyczny zestaw zakreślaczy

Zastanawiasz się, dlaczego kupić zakreślacze, a nie długopisy? Istnieje mniejsze ryzyko, że klient o nich zapomni lub zgubi. Najprawdopodobniej włoży je do szuflady lub do kubka na ołówki i długopisy. Kiedy Twój klient będzie chciał coś podkreślić, sięgnij po upominek i przypomni sobie o Tobie.

Nadaj upominkom osobisty charakter

Jeśli chcesz, by Twój prezent kogoś wzruszył lub ucieszył, postaraj się go spersonalizować. Nic nie przychodzi Ci do głowy? W takim razie dołącz do upominku przynajmniej przygotuj samodzielnie kartkę z życzeniami. Jeżeli masz taką możliwość, podaruj prezent osobiście. W ten sposób wyróżnisz się spośród firm, które wysyłają podarunek pocztą.

6 pomysłów na prezenty dla klientów

Butelka z nadrukiem

Szukasz wyjątkowego prezentu dla klientów lub partnerów biznesowych? W takim razie pomyśl o eleganckiej butelce z nadrukiem. Możesz na niej umieścić logo, życzenia lub grafikę. Stylowy nadruk umieszczany jest na wybranej przez Ciebie butelce alkoholu. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś, co spodoba się obdarowanemu. Proponowane butelki z nadrukiem są oryginalne i eleganckie.

6 pomysłów na prezenty dla klientów

Rękawiczki do ekranów dotykowych

Jeśli szukasz pomysłu na stylowy, przydatny gadżet, proponujemy specjalne rękawiczki do ekranów dotykowych. Przydają się w każdej sytuacji, poprawiając samopoczucie Twojego klienta. Nie musi już zdejmować rękawiczek, za każdym razem, gdy chce skorzystać ze smartfona. Pamiętaj, że czasy, kiedy kubki do kawy i fantazyjne długopisy z Twoim logo, dawno minęły. Wykaż się kreatywnością i podaruj coś wyjątkowego swoim klientom.