Masło orzechowe to porcja zdrowego tłuszczu

Napisał Ewa Janowska 1 komentarz
Sklasyfikowane w : Tagi : maslo, maslo orzechowe
masło orzechowe sklep

Osoby dbające o sylwetkę i przede wszystkim te, które wiedzą, że zdrowe odżywanie w każdym aspekcie naszego życia, lubują się w maśle orzechowym. Dlaczego?

Osoby dbające o sylwetkę i przede wszystkim te, które wiedzą, że zdrowe odżywanie w każdym aspekcie naszego życia, lubują się w maśle orzechowym. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest to świetne źródło zdrowych tłuszczy z orzechów, a przy tym ma fenomenalny smak. Poza zdrową i potrzebną dla naszego organizmu dawką tłuszczu, masło orzechowe dostarcza również solidne pokłady białka, które jest budulcem mięśni w ludzkim ciele. Nie na darmo produkt ten jest mocno ukorzeniony w diecie kulturystów oraz osób ćwiczących na siłowni.

Dostarcza cenne makroskładniki i mikroskładniki, ma świetny smak, a wariacje podawania do jedzenia można wyliczać w nieskończoność. Pomimo tego, że masło orzechowe zawiera nawet 600 kcal w 100 gramach produktu, jest to polecany produkt w diecie redukcyjnej. Jest bogate w nienasycone tłuszcze, które w naturalny sposób pomagają w walce ze zbędnymi kilogramami. Co więcej, możemy traktować te masło jako przekąskę lub nagrodę.

Słodki smak może zaspokoić naszą ochotę na sięganie po inne, niezdrowe przekąski, takie jak chipsy, czekolada i inne różne tego typu. Masło orzechowe to także zdrowie psychiczne, które jest niesamowicie ważne podczas odchudzania. Warto o nie zadbać i skusić się na masło orzechowe nawet dwa razy dziennie!

1 komentarz

#1  - Patrycja rzekł :

Uwielbiam masło orzechowe, wcinam je praktycznie codziennie po trochu. Czy to na toście z bananem czy po prostu używam do owsianych ciasteczek, mniam :D

Odpowiedź

Napisz komentarz

Jaka jest druga litera w słowie txtj ?

Kanał RSS z komentarzy dla tego posta